MediaCat

Art Vespa Tasarım Yarışması’nın sonuçları açıklandı

VESPA LX 150’nin sahibi “Kiss” adlı tasarımıyla Cüneyt Özalp oldu.

Art Vespa Tasarım Yarışması’nın sonuçları açıklandı

manşet fotoğrafı: Kiss tasarımı, Cüneyt Özalp (birinci)

Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen özgün tasarım yarışması Art Vespa’nın kazananları belli oldu.

İlki 2009 yılında gerçekleştirilen Art Vespa tasarım yarışmasının bu yılki jüri üyeliğini Türkiye’nin ünlü reklamcıları ve tasarımcıları Atilla Aksoy, Metin Aroyo, Selim Demirdelen, Faika Ergüder, Hakkı Mısırlıoğlu, Derin Sarıyer, Özkan Yurdusev ve Gülşah Güray üstlendi.

Ferco Motor ve Radyo Eksen işbirliğiyle yola çıkan yarışmada, birinci olan Cüneyt Özalp, “Kiss” isimli tasarımıyla Vespa LX 150 motosiklet ve Vespa Academy eğitimi kazandı. Bir başka özgün tasarımcı ve yarışmanın ikincisi olan Züleyha Bozkurt, A-STYLE kask ile Vespa Academy eğitimi kazandı. Art Vespa üçüncüsü olan Ergin Doğanay ise Vespa Academy eğitim ödülünün sahibi oldu.

Bu yıl yarışmaya yeni eklenen Radyo Eksen kategorisinde de Seher Kış, kurukafalı özgün bir tasarımıyla birinci oldu ve iPad Mini 16gb wi-fi siyah ödülünü kazandı.

Geçtiğimiz yıl 467 tasarımcı tarafından başvuru yapılan yarışmaya bu yıl katılım artarak 970 kişi başvuru yaparken, 113 kişiden de toplam 232 tasarım geldi.

Yarışmada ikinci, üçüncü gelen tasarımlar ve Radyo Eksen kategorisinde birinciliğe layık görülen çalışma sırasıyla aşağıdaki gibi oldu:

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.