Art of Collaboration: Yapı Kredi ve Gary ile Metin

Art of Collaboratin konsepti kapsamında bugün Yapı Kredi, reklam yüzleri Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile sahnedeydi.

09.11.2017 - 18:28 | MediaCat

Art of Collaboration: Yapı Kredi ve Gary ile Metin

Brand Week Istanbul, Art of Collaboration konsepti kapsamında bugün Yapı Kredi Marka Yönetim Direktörü Arda Öztaşkın, oyuncu Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile Rafineri Yaratıcı Yönetmen Emre Kaplan’ı ağırladı.

Marka ve ünlü işbirliklerinin konuşulduğu konseptin bugünkü odak noktası Yapı Kredi’nin bir buçuk / iki yıllık bir çalışmanın ürünü olan Gary ile Metin kampanyalarının ardındaki işbirliği üzerineydi.

Teknolojinin Yapı Kredi için yeni olmadığının altını çizen Arda Öztaşkın, müşterinin hayatını kolaylaştıran ve teknoloji destekli yeni bir ürün sunmuyorlar ise o ürünü ya da hizmeti hayata geçirmediklerinin altını çizdi. Öztaşkın, Gary ile Metin konseptine gelinmesinin ardındaki nedeni de paylaştı: “Dijitalleşme, bankamız için itici bir güç. Ama bu konuya sadece teknolojik bir iş hayata geçirmek amacıyla değil, ürün ve hizmetlerinin özelliklerini de artırmak amacıyla yaklaşıyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.