Art Director Club’da ilk Türk jüri

New York Art Directors Club Ödülleri Yarışması, 7-11 Şubat 2007 tarihlerinde bu yıl 86. kez düzenleniyor. Republica Reklam Ajansı’nın

29.01.2007 - 09:40 | MediaCat

New York Art Directors Club Ödülleri Yarışması, 7-11 Şubat 2007 tarihlerinde bu yıl 86. kez düzenleniyor. Republica Reklam Ajansı’nın kurucusu Murat Patavi, yarışmaya jüri üyesi olarak davet edildi.

Türkiye’den bu yarışmaya şimdiye kadar davet edilen ilk Türk jüri üyesi olan Patavi, aynı zamanda uluslararası bir dergi olan 34’ün yaratıcısı ve Ortadoğu ve Türkiye’nin ilk dizayn üssü Haaz Gallery’nin sahibi.

Art Director Club Yarışması, 1921 senesinden bu yana her sene reklam, medya ve grafik tasarım alanlarında sektörün profesyonelleri ile genç tasarımcı ve reklamcılarını ödüllendiriyor.

Bu sene yarışmanın reklam kategorisinde jüri başkanlığını Saatchi & Saatchi New York’tan Tony Granger; grafik tasarım kategorisinde UCLA Design Media Arts’tan Rebecca Mendez; 34 Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Adam Eeuwens; İnteraktif kategoride AKQA’den Rei Inamoto üstleniyor.

Yarışmada ödül kazaann işler, Mayıs ayında New York’ta açılan bir sergi ile paylaşıldıktan sonra dünyanın çeşitli yerlerini geziyor. Etkinliklerle eş zamanlı olarak her sene, kazanan işlerin yer aldığı Art Directors Annual adlı bir kitap yayınlanıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.