Ariel önce yıkıyor sonra bağışlıyor

Ariel veTansaş’ın ÇATOM’un da (Çok Amaçlı Toplum Merkezleri) desteğini alarak başlattığı bir kampanya ile kullanmadığınız giysileriniz, Tansaş’ta Ariel temizliğinden geçerek ihtiyacı olanlara ulaşıyor!

05.07.2007 - 16:33 | MediaCat

Ariel veTansaş’ın ÇATOM’un da (Çok Amaçlı Toplum Merkezleri) desteğini alarak başlattığı bir kampanya ile kullanmadığınız giysileriniz, Tansaş’ta Ariel temizliğinden geçerek ihtiyacı olanlara ulaşıyor! Kampanya kapsamında 30 Haziran – 22 Ağustos tarihleri arasında Tansaş mağazalarındaki kutularda hafta sonları toplanacak kullanılmış giysiler, Ariel’in temizliğinden geçerek Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde ihtiyacı olanlara dağıtılacak.

Tansaş mağazalarına giysilerini getirenler, ihtiyaç sahiplerini mutlu etmenin yanında 2 YTL değerinde Ariel hediye çeki de kazanacaklar. Yapılan her bağış karşılığında kasa görevlilerinden alınacak bu çekler, bir sonraki Ariel alışverişlerinde geçerli olacak ve her Ariel ürünü için bir tane çek kullanılabilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.