Arena Best Buy’ın ‘öncelikli teknoloji sağlayıcısı’ oldu

Türkiye teknoloji ürünleri sektörünün en yaygın dağıtım şirketi Arena Bilgisayar, ABD'nin 45 milyar dolarlık cirosu, yaklaşık 4,000 mağazasıyla...

11.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Türkiye teknoloji ürünleri sektörünün en yaygın dağıtım şirketi Arena Bilgisayar, ABD’nin 45 milyar dolarlık cirosu, yaklaşık 4,000 mağazasıyla teknoloji alışverişinde dünyanın 1 numarası Best Buy ile bir anlaşmaya giderek teknoloji ürünlerinin öncelikli sağlayıcısı oldu.

43 yıllık geçmişe sahip olan ve geçen sene 45 milyar dolar cirosu bulunan Best Buy’ın, 13 ülkede, 9 markası, yaklaşık 4 bin mağazası ve 155 bin çalışanı bulunuyor. Best Buy ABD, Kanada, Çin, İngiltere, Meksika ve Avrupa’daki  operasyonlarından sonra Türkiye’deki ilk mağazasını 2009 yılı sonunda İzmir’de açarak Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor.

Arena Bilgisayar, Best Buy ile yaptığı anlaşma çerçevesinde bilişim teknolojileri gurubundaki markaların öncelikli ve tek dağıtıcısı olacak. Bu markalar arasında HP, Acer, MS, Seagate, Sundisk, Norton, Airtise, Lexmark, Xerox, Philips ve Pro200 geliyor. Yapılan anlaşma ile Arena bu markaların donanım, yazılım ve çevre birimi ürünlerini Best Buy’a sağlayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.