ARED Sektörel Eğitim Seminerleri’nin bir sonraki durağı İzmir olacak

8 Mart 2007 tarihinde Samsun’da başlayan ARED İl Toplantısı ve Sektörel Eğitim Seminerleri’nin ikincisi 10 Mayıs 2007 tarihinde Ankara’da gerçekleşirken üçüncü durağımız 27 Temmuz 2007 tarihinde Bursa oldu.

08.08.2007 - 11:45 | MediaCat

8 Mart 2007 tarihinde Samsun’da başlayan ARED İl Toplantısı ve Sektörel Eğitim Seminerleri’nin ikincisi 10 Mayıs 2007 tarihinde Ankara’da gerçekleşirken üçüncü durağımız 27 Temmuz 2007 tarihinde Bursa oldu.

Arlon, İstanbul Reklam, Oracal, ve Utpa’nın sponsorluğunda gerçekleşen toplantı ve eğitim seminerlerine Bursa ve civarındaki 8 ilden toplam 60 temsilci katıldı. Bursa Muhtelif Esnaf ve Sanatkarlar Odası toplantı salonunda gerçekleşen araç kaplama eğitiminde araç kaportasına ait farklı parçaların giydirilmesi uygulamalı olarak katılımcılara aktarılırken katılımcıların soruları cevaplandı. Eğitim seminerinin gerçekleştiği saatlerde ARED Yönetim Kurulu Üyeleri önce, ARED Bursa Üyeleriyle karşılıklı bilgi alışverişlerinin yapıldığı bir toplantı sonrasında ise yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdiler.

Araç kaplama eğitim seminerinin ardından ARED Bursa İl Toplantısı’na geçildi. ARED Başkanı Sn.Yaşar Güvenen’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, ARED faaliyetlerinin sunumu Genel Sekreter Sn.İbrahim Demirseren tarafından yapıldı. ARED sunumu sonrasında katılımcıların yönetim kurulu üyelerine yönelttikleri sorular yanıtlandı, dilek ve temennilerde bulunuldu. Toplantı kapanış konuşmasını gerçekleştiren ARED Başkanı Sn.Yaşar Güvenen, sektörel eğitim seminerleri ve ARED toplantısına gösterdikleri ilgiden dolayı katılımcılara teşekkür etti.

ARED Bursa İl Toplantısı’nın sona ermesiyle LED Teknolojisi Eğitimi başladı. LED Teknolojisi eğitim seminerinde de uygulamalı anlatımın yanı sıra katılımcıların soruları yanıtlandı. Eğitim seminerinden sonra gerçekleşen sertifika töreninde eğitime katılanların sertifikaları dağıtıldı. Katılımcılar “Araç Kaplama” ve LED Teknolojisi” eğitimlerine yoğun ilgi gösterdi.

Türkiye genelinde farklı illerdeki sektör temsilcileriyle bir araya gelmek ve bugüne kadar hiç birarada bulunmamış sektör temsilcilerini buluşturmak, ARED faaliyetlerini Türkiye geneline duyurmak, sektörel sorunları birlikte tartışmak, açıkhava reklamcılığı sektöründe çalışan kişi ve kurumların mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmek amacıyla düzenlenen ARED İl toplantıları ve Sektörel Eğitim Seminerleri’nin bir sonraki durağı Eylül ayında İzmir olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.