MediaCat

ARED eğitim seminerleri bu kez Ankara’daydı

Birincisi Samsun’da yapılan ARED Sektörel Eğitim Seminerleri’nin ikincisi Ankara’da düzenlendi.

ARED eğitim seminerleri bu kez Ankara’daydı

Birincisi Samsun’da yapılan ARED Sektörel Eğitim Seminerleri’nin ikincisi Ankara’da düzenlendi. Arlon, İstanbul Reklam, Oracal, Saatçıoğlu ve Utpa’nın sponsorluğunda 10 Mayıs 2007 tarihinde gerçekleşen toplantı ve eğitim seminerlerine Ankara ve yakın illerden toplam 70 temsilci katıldı.

Ankara Ostim Mesleki Eğitim Merkezi toplantı salonunda gerçekleşen araç kaplama eğitiminde araç kaportasına ait üç farklı parçanın giydirilmesi uygulamalı olarak katılımcılara aktarılırken katılımcıların soruları cevaplandı.

Eğitim seminerlerinin sona ermesinin ardından ARED Ankara İl Toplantısı’na geçildi. ARED Başkanı Sn.Yaşar Güvenen’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, ARED faaliyetlerinin sunumu Genel Sekreter Sn.İbrahim Demirseren tarafından yapıldı. Toplantı kapanış konuşmasını gerçekleştiren ARED Başkanı Sn.Yaşar Güvenen, sektörel eğitim seminerleri ve ARED toplantısına gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı katılımcılara teşekkür etti. Toplantı kapanışının ardından gerçekleştirilen sertifika töreninde, eğitimlere katılanların sertifikaları ARED Yönetim Kurulu Üyeleri, ARED Genel Koordinatörü Av.Ayşe Zübeyde Aydın ve ARED İç Anadolu Bölge Koordinatörü Sn.Osman Öztürk tarafından dağıtıldı.

Türkiye genelinde farklı illerdeki sektör temsilcileriyle bir araya gelmek ve bugüne kadar hiç birarada bulunmamış sektör temsilcilerini buluşturmak, ARED faaliyetlerini Türkiye geneline duyurmak, sektörel sorunları birlikte tartışmak, açıkhava reklamcılığı sektöründe çalışan kişi ve kurumların mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmek amacıyla düzenlenen ARED İl toplantıları ve Sektörel Eğitim Seminerleri’nin bir sonraki durağı 12 Temmuz 2007 tarihinde Bursa olacak.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.