ARED dijital görüntüleme fuarındaydı

ARED Yönetim Kurulu Üyeleri 5-9 Haziran 2007 tarihlerinde Berlin'de gerçekleşen FESPA 2007 Fuarı'na toplu katılım gerçekleştirdiler. Haziran ayı ARED Yönetim Kurulu toplantısı da fuar alanında, FESPA'nın tahsis ettiği bir salonda yapıldı. Bir önceki toplantıda alınan kararları gözden geçiren yönetim kurulu üyeleri, toplantı gündemindeki konuları da görüşerek yeni kararlar aldılar.

27.06.2007 - 17:53 | MediaCat

ARED Yönetim Kurulu Üyeleri 5-9 Haziran 2007 tarihlerinde Berlin’de gerçekleşen FESPA 2007 Fuarı’na toplu katılım gerçekleştirdiler. Haziran ayı ARED Yönetim Kurulu toplantısı da fuar alanında, FESPA’nın tahsis ettiği bir salonda yapıldı. Bir önceki toplantıda alınan kararları gözden geçiren yönetim kurulu üyeleri, toplantı gündemindeki konuları da görüşerek yeni kararlar aldılar.

ARED Yönetim kurulu toplantısının ardından Türkiye’deki dijital ve serigrafi baskı sektörüyle yakından ilgilenen FESPA Yönetim Kurulu Üyeleri Türkiye ve İstanbul sunumu için biraraya geldiler. ARED’in gerçekleştirdiği sunum sonrasında yapılan değerlendirmede; geçen dönem görüşmeleri başlatılan ARED & FESPA ortak girişimin sürdürülmesine ve kısa vadede gerçekleşmesi için çalışma grubu oluşturulmasına karar verildi.