ARED’den İTO’ya ziyaret

Açıkhava Reklamcıları Derneği (ARED), İTO’nun 125. yıldönümünü kutlamak ve sektörel sorunlarla ilgili görüş alışverişinde bulunmak

16.02.2007 - 10:52 | MediaCat

Açıkhava Reklamcıları Derneği (ARED), İTO’nun 125. yıldönümünü kutlamak ve sektörel sorunlarla ilgili görüş alışverişinde bulunmak üzere 10 No’lu Reklamcılık, Filmcilik, Tiyatro, Sinema, Yerli Film ve İhracatçıları Meslek Komitesi Yönetim Kuruluna bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Ziyarete, ARED’in eski başkanı Murat Ürünsak, Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Yüksek, dernek Genel Koordinatörü Ayşe Zübeyde Aydın, dernek yetkilisi Şenay İpek, 10 No’lu Meslek Komitesi Başkanı Özdemir Öğüt, Başkan Vekili Ekrem Gökkaya ve diğer üyeler İlhan Soylu, İsrafil Kuralay, Mehmet Naci Aköz, Yılmaz Atadeniz, Aygün Karakaş ve Yılmaz Atadeniz katıldı.

İzmir’de “Açıkhava Reklamcılığı Meslek Yüksek Okulu”nun bu yıl eğitime başladığı, ARED’in FESPA, ISA ve EVL gibi uluslararası dernek ve federasyonlara üye olduğu, bazılarının genel kurullarının Türkiye’de yapılmasına öncülük ettiği ve Sign Fuarı gibi etkinliklerle sektöre destek verdiği konuları konuşuldu.

Toplantıda, 10 Nolu Meslek Komite üyeleri, seçildikleri günden bugüne yoğun gündemlerinden birini açıkhava sektörünün sorunlarının oluşturduğunu, sorunlarla ilgili İTO Yönetim Kurulu Başkanlığı’nın öncülüğünde gerek merkezi hükümet yetkilileri gerekse de başta İstanbul Büyükşehir Belediyesi olmak üzere ilgili belediyeler nezdinde çok sayıda girişimleri olduğunu dile getirdiler.

Toplantıda, 10 No’lu Meslek Komitesinin teklifiyle İTO 2007 iş programına konulan ‘açıkhava sektör araştırması’ ile ilgili ARED’in akademisyen, araştırmacı ve sektörden kişilerin isimler, araştırmanın kapsam ve bütçesine dair bir hazırlık yapması ve bunu Komite Yönetim Kurulu’na iletilmesi de kararlaştırıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.