Araştırmada Yenilikler Konferansı için geri sayım başladı

Araştırmada Yenilikler Konferansı bu yıl 8 - 9 Haziran tarihlerinde online düzenlenecek.

26.04.2021 - 13:35 | MediaCat

Boğaziçi Marka Zirvesi için geri sayım başladı

Ipsos Türkiye tarafından her yıl düzenlenen Araştırmada Yenilikler Konferansı bu yıl katılımcılarıyla 8 ve 9 Haziran tarihlerinde buluşmaya hazırlanıyor.

İki güne yayılarak, yarım günlük zaman planıyla gerçekleşecek Araştırmada Yenilikler Konferansı’nın bu yılki teması İşte Gelecek olarak belirlendi. Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin de katılımıyla gerçekleşecek konferansta kapsamlı bir araştırma ile pandemi sonrasında iş yerlerinin, çalışma biçimlerinin nasıl olacağı, çalışanların beklentilerinin ve ihtiyaçlarının nasıl değiştiğine dair bulgular açıklanacak. Konu, uzmanların katılacağı bir panelde katılımcılarla birlikte derinlemesine tartışılacak.

Her yıl konferans gelirinin tamamını bir sosyal projeye bırakan Ipsos, bu yıl da konferanstan elde edilecek gelirle Aydın Sarıçam İlkokulu’na bir yaşam becerileri atölyesi kazandıracak. Atölye ile çocukların sahip oldukları becerilerin uygulama düzeyinde kazandırılabilmesi, öğrenilen bilgilerin yaşam becerisine dönüştürülebilmesi amaçlanıyor. Konferansa katılım, Anadolu Güneşi Derneği’ne yapılacak minimum 300 TL bağışla gerçekleşecek.

Araştırmada Yenilikler Konferansı’na kayıt olmak ve konferans hakkında detaylı bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.