Aras Kargo’nun yeni başkanı belirlendi

29. yılını geride bırakan Aras Holding A.Ş.’nin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Celal Aras’ın vefatından sonra Holding’te yeni

08.02.2008 - 11:18 | MediaCat

29. yılını geride bırakan Aras Holding A.Ş.’nin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Celal Aras’ın vefatından sonra Holding’te yeni yönetim belirlendi. Altı aydan beri Aras Cargo Genel Müdürlüğü’nü üstlenen Evrim Aras Sağıroğlu Aras Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı’na getirildi

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına Canpolat Aras atandı, Barış Baran Aras Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam edecek. Aras Holding A.Ş. İcra Kurulu Üyeliği görevini yürüten Salim Güneş aynı görevinin yanı sıra Aras Cargo A.Ş. Genel Müdürlüğü görevini de yürütecek.

Aras Holding bünyesinde Aras Cargo A.Ş, Fillo Kargo, Aras Kurye A.Ş, Aras Offset A.Ş, Aras Sigorta Brokerliği A.Ş, Aras Tour A.Ş, Aras Hotel, Aras Logistigs A.Ş, Aras Güvenlik ve Catering Hizmetleri A.Ş ile Aras Dağıtım ve Pazarlama Limited Şirketi firmaları faaliyet gösteriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.