Apsis’in Türkiye ofisi açıldı

Apsis, Türkiye’deki çalışmalarını genişletme kararı alarak ülkemizdeki ilk ofisini İstanbul’da hizmete açtı.

12.07.2012 - 00:00 | MediaCat

E-posta pazarlama hizmetlerine odaklanan Apsis, Türkiye’deki çalışmalarını genişletme kararı alarak ülkemizdeki ilk ofisini İstanbul’da hizmete açtı.

2001 yılında İsveç’te kurulan Apsis, Türkiye’nin yanı sıra Danimarka, Hollanda, Finlandiya, Norveç, Çek Cumhuriyeti, Polonya ve Hong-Kong’daki ofisleri aracılığıyla 55’ten fazla ülkede 7 bin 500’ün üzerinde şirkete hizmet veriyor.

Apsis Türkiye Ülke Müdürü Turgut Taneli, Türkiye pazarına büyük önem verdiklerini belirtti: “Birkaç yıldır Türkiye’nin önde gelen firmalarına e-posta pazarlama hizmeti sunuyorduk. Ancak gelen talepler nedeniyle İstanbul’da bir ofis açarak faaliyetlerimizi yoğunlaştırma kararı aldık. Türkiye internet kullanımının hızla yükseldiği ve teknolojiden yararlanmayı seven bir ülke. 2011 yılında ‘İsveç’in En Başarılı Hizmet Şirketi’ seçildik. İnanıyorum ki yaratacağımız başarı öyküleriyle Türkiye’de de benzer bir konuma ulaşacağız.”

Turgut Taneli sözlerini şöyle sürdürdü: “Müşterilerimize bir uygulama sunmanın çok ötesinde, onlara gerçek anlamda kazanç sağlayacak stratejik hizmetler ve ek eğitimler veriyoruz. Bu sayede e-posta pazarlama hizmetini tüm müşterilerimiz için somut kazanca dönüştürüyoruz. Türkiye’de şimdiden 100’den fazla şirkete hizmet veriyoruz ve bu sayı her geçen gün artıyor” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.