Appiah reklam yıldızı oldu

Fenerbahçe'nin Ganalı yıldız futbolcusu Stephen Appiah, Chelsea'nin orta alan oyuncusu Michael Essien ile birlikte bir telekomünikasyon firmasının reklam yıldızı oldu.

19.07.2007 - 10:03 | MediaCat

Fenerbahçe’nin Ganalı yıldız futbolcusu Stephen Appiah, Chelsea’nin orta alan oyuncusu Michael Essien ile birlikte bir telekomünikasyon firmasının reklam yıldızı oldu.

Afrika kıtasının en büyük telekom şirketi ve gelecek yıl Ocak ayında Gana’da yapılacak 26. Afrika Uluslar Kupası’nın ana sponsorlarından biri olan MTN, bazı ürünlerinin tanıtımı için Fenerbahçeli Appiah’ın resimlerini kullanacak. MTN’nin sponsorluktan sorumlu menajeri Garth Hewitt, Ganalı iki yıldız futbolcunun resimlerinin ürün tanıtımında kullanılacağını belirtirken, bu olayın, şirketin Afrika futbolunun gelişimi için ne kadar istekli olduğunu gösterdiğini söyledi.

Gana Milli Takımı’nın kaptanı Appiah ile Essien’in şirket ürünlerinin ülkedeki tanıtım elçisi olduğu ve bu tür anlaşmalarla Gana’daki altyapı ve kulüp düzeyindeki futbolcuların da gelişimi için teşvikte bulunulduğu bildirildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.