Antal Türkiye’den rekor büyüme

Antal International’ın Türkiye ofisi ulaştığı rekor büyümeyle Antal bünyesinde dünya ikincisi oldu.

05.05.2008 - 17:12 | MediaCat

Yönetici seçme ve yerleştirme alanında dünya çapında uzmanlık sahibi olan Antal International’ın Türkiye ofisi, 2008 yılının ilk çeyreğinde yüzde 184 büyüdü. Böylece Antal Türkiye, dünyada en çok büyüyen ikinci Antal ofisi olma başarısına ulaştı.

Antal Türkiye, 2008’in ilk çeyreğinde ulaştığı rekor büyümeyle dünyadaki en başarılı 2’inci Antal ofisi oldu. Yılın ilk üç ayı içerisinde yüzde 184’lük büyüme oranına ulaşan Antal Türkiye, böylece Antal International’in faaliyet gösterdiği 70’den fazla ülke içerisinde Macaristan’ın ardından 2’inciliği elde ederek önemli bir başarıya imza attı. Dünyanın en saygın firmalarına yönetici seçme ve yerleştirme hizmeti sunan Antal International’ın Türkiye ofisi, ülkemizde 1996 yılında başladığı çalışmalarına 2005 yılından bu yana yeni yapılanması çerçevesinde devam ediyor. Antal Türkiye hizmet verdiği müşteri yelpazesini her geçen gün genişleterek, yurtiçi ve yurtdışına yönelik yerleştirme çalışmalarını artan bir ivmeyle sürdürüyor.

Antal International Network Ülke Müdürü Göknur Gezer, ulaştıkları bu başarının tesadüf olmadığının altını çizdi. Gezer, “2007 yılı Antal Türkiye için çok başarılı geçti. Türkiye ofisi olarak, Antal camiasında 4 dalda Antal Büyük Ödüllerine aday olduk. Bunlar, ‘Yılın Ofisi’, ‘Yılın Yöneticisi’, ‘Yılın Danışmanı’ ve ‘Yılın Yeni Katılan Danışmanı’ idi. 2008 yılının ilk çeyreğinde elde ettiğimiz %184’lük büyüme oranı da başarımızın bu yıl da devam ettiğini ortaya koyuyor. 2008’in devamında ve 2009’da gerek yerleştirme sayımız, gerekse de ciromuz açısından büyük hedeflerimiz var,” dedi.

Güçlerini, Antal bünyesine katılmadan önce farklı sanayi sektörlerinde yoğun tecrübe kazanmış ve konularında uzmanlaşmış isimlerden aldıklarını ifade eden Gezer, ofis sayısını artırmak yerine danışman sayısını çoğaltarak büyüme hedeflerini gerçekleştireceklerini söyledi. İstanbul ve İzmir’deki ofisleri aracılığıyla iş dünyasının en önemli firmalarına hizmet sunduklarını belirten Antal Ülke Müdürü Göknur Gezer sözlerini şöyle sürdürdü: “Müşterilerimizin %80’ini yabancı yatırımcılar oluşturuyor. Bunların arasında Türkiye’ye yeni giriş yapanlar olduğu gibi, operasyonları devam etmekte olanlar da bulunuyor. Geçmiş yıla göre, projelerimizin yarısına yakınını eski müşterilerimizden gelen talepler oluşturuyor. Bizim sektörümüz için çok önemli olan bu oran, güven ve başarı gibi unsurların altını çizen bir anlam taşıyor. Eski müşterilerimizden bu kadar yüksek oranda yeni talep gelmesi, aynı zamanda Antal Türkiye’nin sunduğu kaliteli ve üst düzey hizmet anlayışından kaynaklanmaktadır.”

Bilgi için:

Contactplus+ İletişim Hizmetleri

Nuray Büyükbaş

Tel : 0(212) 229 76 26
Faks: 0(212) 229 95 25

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.