Anselmo Ramos’u tanımanız için 5 neden

Brand Week Istanbul 2017’nin gözde konuşmacılarından, DAVID Kurucu Ortağı ve CCO'su Anselmo Ramos'u yakından tanıyın.

01.08.2017 - 17:01 | Tuğba Özögretmen

Brand Week Istanbul 2017, bomba gibi bir konuşmacı kadrosuyla yolda. Ve bu bombalardan biri de kuşkusuz, Latin Amerika’nın dahi ajansı DAVID’in kurucu ortağı ve CCO’su Anselmo Ramos. Kendisini, 6-10 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan Brand Week Istanbul’da dinlemeden önce, bilmeniz gereken bazı şeyler olduğunu düşündük.

DAVID’den öncesiyle başlayalım. 24 yaşında reklamcılığa adım atan Anselmo Ramos, Brezilya’daki evini birçok şehre taşımakta tereddüt etmez. O dönem kariyerinden Y&R Lizbon, Madrid, Miami ve Lowe New York geçer. Ardından ise CCO olarak Ogilvy Brezilya ofisine döner.

Buradayken Ramos, tüm sektörün imrenerek baktığı, oyunun kurallarını değiştiren cinsten bir işe liderlik eder: Dove-Real Beauty Sketches. Bu iş, Latin Amerika için de Cannes’da ilk kez Titanium Grand Prix’sini getirir. Aynı tarihte Ogilvy Brezilya Cannes’da Yılın Ajansı seçilir.

Unutulmazlar arasında giren o kampanyayı birlikte hatırlayalım:

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

1 2 3 4 5

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.