Anonymous’tan ‘SansüreSansür’ desteği

Dünya çapında halkların hükümetlerine karşı ayaklanmalarına verdiği destekle son aylarda kendinden sıkça söz ettiren Anonymous yayınladıkları video ile Türkiye yurttaşlarına sesleniyor.

07.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Dünya çapında halkların hükümetlerine karşı ayaklanmalarına verdiği destekle son aylarda kendinden sıkça söz ettiren Anonymous yayınladıkları video ile Türkiye yurttaşlarına sesleniyor. Yayınlanan mesajın içeriği şöyle:

“Türkiye yurttaşları! Biz Anonymous(Adsızlar). Son yıllarda Türkiye hükümetinin internet sansürlerini gördük, YouTube, Rapidshare, Fileserve gibi binlerce siteyi yasakladılar. Son olarak da hükümet Google’ın hizmet ağlarına erişim yasağı getirdi.

Bu tür sansür uygulamaları hiçbir şekilde savunulamaz. İnternet, özgürlük alanıdır, herhangi birinin ya da herkesin bir araya gelebileceği, farklı konularda konuşup fikir alışverişinde bulunabileceği, hükümet baskısının korkusu olmadan düşüncelerini açıkça ifade edebileceği ve bilgi paylaşabileceği bir yerdir.

Biz Adsızlar olarak buna tepkisiz kalacak değiliz, kimse farkına varmadan geçip gitmeyecek. Türkiye halkıyla birlikte hükümetlerinin sansür yağmuruna karşı birlikte savaşacağız.

Türkiye yurttaşları, Anonymous artık sizinle birlikte direnişte.

Biz Anonymous (Adsızlar), biz bir birliğiz, biz unutmayız ve affetmeyiz.

Türkiye Hükümeti, bizi bekle…”
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.