Anadolu Sigorta’nın yeni yönetim kurulu başkanı

Anadolu Sigorta Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine nokta koyan Burhan Karagöz’ün yerine, Türkiye İş Bankası’nın eski Yönetim Kurulu Başkanı Caner Çimenbiçer getirildi.

07.04.2011 - 00:00 | MediaCat

29 Mart 2011 tarihinde gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul Toplantısı sonrasında Anadolu Sigorta Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine nokta koyan Burhan Karagöz’ün yerine, Türkiye İş Bankası’nın eski Yönetim Kurulu Başkanı Caner Çimenbiçer getirildi.

01 Nisan 2011 tarihinden itibaren geçerli olan değişiklik ile Caner Çimenbiçer, Anadolu Sigorta’nın 86 yıllık tarihindeki 18. Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaya başladı.
 
1973 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun olan Caner Çimenbiçer, iş hayatına aynı yıl Koç-Burroughs’ta başlamıştır. Türkiye İş Bankası’nda 1974 yılında Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Stajyer Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başlayan Çimenbiçer, daha sonra bankanın çeşitli kademelerinde görev almış ve 1998 yılında I.Genel Müdür Yardımcılığı, 2008 yılında ise Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilmiştir.
 
01 Nisan 2011 tarihinde Anadolu Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı olarak atanan Caner Çimenbiçer, Türkiye İş Bankası’nın çeşitli iştiraklerinde Yönetim Kurulu Başkanlıklarının yanı sıra, Visa EU, Bankalararası Kart Merkezi A.Ş., İstanbul Menkul Kıymetler Borsası gibi şirketlerde Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulunmuştur.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.