Anadolu Sigorta’dan 85’inci yıla özel film

Cumhuriyet’in ilanından sonra Atatürk’ün girişimiyle kurulan, Cumhuriyet’in ilk ulusal sigorta şirketi olan Anadolu Sigorta 85. yılını kutluyor...

25.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Cumhuriyet’in ilanından sonra Atatürk’ün girişimiyle kurulan, Cumhuriyet’in ilk ulusal sigorta şirketi olan Anadolu Sigorta 85. yılını kutluyor.

Reklam filmini izlemek için lütfen tıklayınız….

85. yıla özel bir reklam filmi hazırlandı. Atatürk’ün Anadolu Sigorta’yı kurmasını hikaye eden film Erzurum’da çekildi. 102 saniye süren filmde Atatürk’ü Makedonyalı Mustafa Preşeva oynadı. Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su “100. yıl hedeflerimizi de belirledik. 2025’’te ümit ediyoruz ki, Türkiye’de herhangi bir Anadolu Sigorta poliçesi olmayan ev kalmayacak” dedi.

2010’DA YÜZDE 9 BÜYÜYECEK

Su “Önümüzdeki 15 yıl içinde bu hayali gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışacağız. Bunun için 2-2.5 yıl sürecek bir dönüşüm süreci başlattık. C2C (Closer to Customer) projesi için milyonlarca dolar kaynak ayırdık” dedi. 2009 yılı prim üretiminin 2008’e oranla yüzde 7.07 artarak 1 milyar 243 milyon TL olduğunu ifade eden Su, bu yıl yüzde 9 büyüme hedeflediklerini ve sektörün de yüzde 5-8 arasında büyümesini beklediklerini söyledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.