Anadolu Markaları Yarışması’nın üçüncüsü başlıyor

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen...

25.04.2008 - 14:41 | MediaCat

Finansbank’ın katkılarıyla düzenlenen “Anadolu Markaları 2008” başladı. Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen proje kapsamında Türkiye’nin dört bir yanında bilgilendirme toplantıları düzenlenecek ve en etkili markalaşma stratejileri ödüllendirilecek.

Finansbank Kobi Bankacılığı’nın sponsorluğu ile düzenlenen “Anadolu Markaları”nın 2008 toplantıları Gaziantep’le başladı. “Anadolu Markaları 2008”, İstanbul dışındaki illerde marka bilincini geliştirmeyi ve yerleştirmeyi hedefliyor. Proje kapsamında, bu illerdeki marka stratejilerinin, markalaşma yolunda ilerleyen başarı öykülerinin bir araya getirilip ödüllendirilmesi, böylece diğer kuruluşlara model oluşturulması da amaçlanıyor.

Capital ve Ekonomist dergileri ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen “Anadolu Markaları” başlıklı toplantılar dizisinin 2008 yılına ilişkin ilk toplantısı dün Gaziantep’te yapıldı. Toplantılar dizisi Eskişehir, Diyarbakır, Bursa, Kayseri, Antalya, Konya ve Denizli ile yola devam edecek.

Bu toplantılarda imalat, ticaret, hizmet ve tarım alanlarında faaliyet gösteren kuruluşların temsilcileri ile ekonomideki son gelişmeler ve Finansbank’ın sektörel bankacılık çözümleri paylaşılacak. Tüm yurt çapında KOBİ’lerin gelişimine destek olmayı amaçlayan Finansbank, sunduğu özel krediler, finans imkanları ve sektörel destek paketleri ile markalaşma yolunda ilerleyen bu firmaları özel olarak bilgilendirecek.

Proje kapsamında hayata geçirilen “Anadolu Markaları 2008” yarışması ise, Anadolu’da faaliyet gösteren şirketlerin markalaşma alanındaki başarılı örneklerini ödüllendirerek, konuya dikkat çekmeyi amaçlıyor. Şirketlerin yarışmaya katılabilmesi için, İstanbul dışında, imalat, ticaret, hizmet, tarım alanlarında faaliyet göstermeleri, en az 25 en fazla 250 kişi istihdam etmeleri, patent ve marka başvurusunda bulunmuş olmaları gerekiyor.

“Anadolu Markaları 2008” yarışmasının sonunda kendi sektörlerinde birinci olacak firmalardan birer kişi Brand Finance tarafından Londra’da düzenlenecek ‘Marka Danışmanlığı’ konferansına gönderilecek. Kategorilerinde ikinci ve üçüncü olacak firmalara ise aynı eğitim İstanbul’da verilecek.

Şirketlerin, yarışmaya katılımı için, 30 Haziran 200’e kadar www.anadolumarkalari.com sitesine başvuru yapmaları veya 0212 410 32 27 numaralı faksa başvuru formlarını yollamaları yeterli oluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.