Anadolu Hayat’tan anneler gününe özel reklam filmi

Anadolu Hayat Emeklilik, yaklaşan Anneler Günü dolayısı ile özel bir reklam kampanyası hazırladı...

05.05.2009 - 16:08 | MediaCat

Anadolu Hayat Emeklilik, yaklaşan Anneler Günü dolayısı ile özel bir reklam kampanyası hazırladı. TV ve sinema filmi, radyolarda reklam spotu, günlük-haftalık dergi ve gazetelerde basın ilanı ile annelerin emekliliği hak ettiğine dikkat çeken Anadolu Hayat Emeklilik, ayrıca onlara verilecek en iyi hediyenin geleceklerine yatırım yapan “Ev Hanımları Emeklilik Planı” olduğu mesajını veriyor.

Anadolu Hayat Emeklilik, Anneler Günü’nde annesine anlamlı ve değerli bir armağan vermek isteyenlere kadınlara özel ürünü “Ev Hanımları Emeklilik Planı”nı öneriyor. Yeni reklam filmi ile annelerin her şeyimiz olduğuna ve güvenli bir geleceği hak ettiklerine dikkat çeken Anadolu Hayat Emeklilik, “Benin Annem” reklam filminde bu vurguyu iki küçük çocuk ile yapıyor. Küçük erkek çocuk babasının doktor olduğunu söyleyerek kız çocuğuna da babasının mesleğini soruyor. Kız çocuğu kendi babasının da doktor olduğunu söyledikten sonra annesin ise her mesleği yaptığını anlatmak için başlıyor saymaya: “annem ise hem doktor, hem aşçı, hem öğretmen, hem terzi, hem itfaiyeci, hem ayakkabı bağlayıcısı…”

Bu reklâm filmi ile Anadolu Hayat Emeklilik, annelerin hayatımızın “her şeyi” olduğuna ve güvenli bir geleceği hak ettiklerine bir kez daha dikkat çekiyor…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.