Anadolu Grubu’nda üst düzey atama

Grubun yeni kurumsal ilişkiler ve iletişim koordinatörü belli oldu.

03.10.2017 - 11:36 | MediaCat

Anadolu Grubu'nda üst düzey atama

Bira, meşrubat, perakende, tarım – gıda alanlarına yaptığı stratejik yatırımların yanı sıra otomotiv, kırtasiye, hızlı tüketim restoranı, gayrimenkul ve enerji sektörlerinde de operasyonlar gerçekleştiren 1950 doğumlu Anadolu Grubu’nun kurumsal ilişkiler ve iletişim koordinatörlüğüne Kaan Ünver atandı.

Kariyerine Hazine Müsteşarlığı, Kamu İktisadi Teşebbüsleri Genel Müdürlüğü Yatırım ve Finansman Şube Müdürü olarak başlayan Ünver; Hazine Müsteşarlığı, Kamu Finansmanı Genel Müdürlüğü İç Borçlanma Daire Başkanı, Philip Morris/Sabancı Ankara Kurumsal İlişkiler Müdürü ve Turkcell Kurumsal İlişkiler Müdürü olarak meslekî çalışmalarını sürdürdü. Anadolu Grubu’na katılmadan önce Metro Group Ülke Temsilcisi olarak görev yapan Kaan Ünver ayrıca TÜSİAD, DEİK, YASED ve Gıda Perakendecileri Derneği’nde yönetim kuruluğu üyeliği ve çalışma grubu başkanlığı gibi çeşitli görevleri üstlenmeye devam ediyor.

Anadolu Grubu’nda kurumsal iletişim ve kurumsal ilişkiler görevlerini tek bir koordinatörlük altında toplayan atamayla birlikte Anadolu Grubu Kurumsal İlişkiler ve İletişim Koordinatörü unvanını alan Kaan Ünver, yeni görevine 2 Ekim itibarıyla başladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.