MediaCat

Anadolu Grubu şirketlerinden Efestur’a yeni genel müdür

Efestur’un Genel Müdürlüğü’ne Nedret Aydemir atandı.

Anadolu Grubu şirketlerinden Efestur’a yeni genel müdür

Anadolu Grubu şirketlerinden Efestur Turizm İşletmeleri A.Ş.’nin Genel Müdürlüğü’ne Nedret Aydemir atandı.  Aydemir, 2008 yılından beri grup bünyesindeki McDonald’s Türkiye’nin Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapıyordu.

Boğaziçi Üniversitesi İş İdaresi Bölümü mezunu olan Aydemir, McDonald’s’tan önce Goodyear Lastikleri’nde çalışıyordu. Buradaki 10 yıllık görev süresi boyunca Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden başka, müşteri hizmetleri biriminin kurulmasında etkin bir rol üstlendi ve Müşteri Hizmetleri Müdürü olarak görev yaptı. Oriflame’de Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’nın yanı sıra ERA Eğitim ve Danışmanlık şirketinde danışmanlık da yapan Nedret Aydemir, Pars-McCann Erickson, Eurocom Fulmar, Yaratım FCB gibi reklam ajanslarında Müşteri Temsilcisi ve Müşteri Direktörü olarak görev yaptı. Aydemir, kariyerinin ilk yıllarında Ürün Müdürlüğü ve PİAR Pazar Araştırma Şirketi’nde Araştırma Direktörlüğü görevlerinde de bulundu.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.