Anadolu Bilişim Hizmetleri’nin yeni genel müdürü

13 yıl Microsoft için profesyonel yönetici olarak çalışan ve sonraki dört yılda CA Türkiye Genel Müdürlüğü yapan Çetin Uygun, Anadolu Bilişim Hizmetleri Genel Müdürü olarak yeni görevine atandı.

24.08.2011 - 00:00 | MediaCat

13 yıl Microsoft için profesyonel yönetici olarak çalışan ve sonraki dört  yılda CA Türkiye Genel Müdürlüğü yapan Çetin Uygun, Anadolu Bilişim Hizmetleri Genel Müdürü olarak yeni görevine atandı.

Türkiye’nin köklü bilişim şirketlerinden biri olan Anadolu Bilişim Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürlük görevine Çetin Uygun atandı.

İzmir 9 Eylül Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden 1986 yılında mezun olan ve 1989 yılında İstanbul Üniversitesi’nde Uluslararası Ticaret üzerine yüksek lisans yapan Çetin Uygun, Computer Associates (CA) Türkiye Genel Müdürü olarak çalıştı. Uygun, bu pozisyondan önce Microsoft’ta Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’nde 13 yıl görev yaptı.

Microsoft’taki kariyerine 1993 yılında Satış Müdürü olarak başlayan Çetin Uygun, bir yıl sonra OEM Bölümü’nün başına getirildi. Uygun, Microsoft OEM Bölümü’nde 8 yıl boyunca yaptığı çalışmalarla marka bilinirliğini artırdı ve çeşitli ödüller kazandı. 1998 yılında Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölgesi (MENA) OEM Direktörü olarak Dubai’de çalışmalarına devam etti. Uygun, 2002 yılında Doğu Batı ve Orta Afrika Bölgesi (WECA) Pazarlama ve Satış Grup Müdürü olarak Johannesburg’a yerleşti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.