MediaCat

Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri sahiplerini buldu

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen 7.Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’ne lâyık görülen proje ve kuruluşlar, dün akşam gerçekleştirilen ödül töreninde açıklandı…

Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri sahiplerini buldu

On iki kategoride ödüle lâyık görülen proje ve kuruluşlar, dün akşam gerçekleştirilen ödül töreninde açıklandı. “Altın Pusula Büyük Ödülü” Renault Mais’in oldu…

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen 7.Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’ne lâyık görülen proje ve kuruluşlar, 21 Nisan pazartesi akşamı, Conrad İstanbul Otel’inde gerçekleştirilen ödül töreninde açıklandı. Ödül törenine, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Oğuz Satıcı ve RTÜK Başkanı Zahit Akman, TEB Genel Müdürü Varol Civil, Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar da katıldı.

TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Fügen Toksü, Altın Pusula yarışmasına katılan proje sayısının her yıl artmasının, yöneticilerin ve kuruluşların iletişime verdikleri önemin bir göstergesi olduğunu ve sektörün büyüme trendini sürmesinden memnuniyet duyulduğunu söyledi.

“7. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri”ne bu yıl 12 dalda toplam 100 proje başvuruda bulundu. Seçici Kurulu Başkanlığını Metin Yurdagül yaparken, diğer üyeler Alaeddin Asna, Ali Atıf Bir, Emin Bitlis, Canan Edipoğlu, Hakan Güldağ, Feyhan Yaşar Kalpaklıoğlu, Betul Mardin, Vahap Munyar, Oğuz Satıcı, Doğan Satmış ve Fügen Toksü’den oluştu.

7.Altın Pusula Ödülüne lâyık görülen kuruluşlar ve projeler şöyle:

BÜYÜK ÖDÜL
RENAULT MAIS
“SOKAKTA İLK ADIMLAR”

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ
OPET PETROLCÜLÜK
“TARİHE SAYGI”

GÜNDEM YÖNETİMİ
TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI
“TEB İLLER İÇİN GELECEK STRATEJİLERİ KONFERANSI”

KURUM İÇİ İLETİŞİM
TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI
“İK PORTALI – KIVILCIM PORTALI”

PAZARLAMA İLETİŞİMİ VE BÜTÜNLEŞİK PAZARLAMA
ATASAY KUYUMCULUK
“TEK TAŞ PIRLANTADA 36 AY TAKSİT KAMPANYASI”

ETKİNLİK YÖNETİMİ
SÜTAŞ
“COWPRADE AÇIK HAVA SANAT ETKİNLİĞİ”

KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK

EĞİTİM
BP TÜRKİYE
“BP YOL EMNİYETİ ÇOCUK TİYATROSU”

ÇEVRE
GLOBAL TANITIM
“GLOBAL GREEN”

SAĞLIK
CNN TÜRK
“HAYATA BAĞIŞ”

KÜLTÜR&SANAT
SABANCI HOLDİNG
“PICASSO SERGİSİ”
DİĞER
TANSAŞ & ARİEL
“BAĞIŞ KAMPANYASI & MESLEK EDİNDİRME ATÖLYELERİ”

KATEGORİ DIŞI PROJELER
KOÇ HOLDİNG
“İSTANBUL BİENALİ SPONSORLUĞU”

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI
DIGITURK
“AÇEV ANNE – BABA OLMA SEMİNERLERİ”

KAMU KURULUŞLARI
RTÜK-RADYO VE TELEVİZYON ÜST KURULU
“MEDYA OKUR YAZARLIĞI PROJESİ”

GENÇ İLETİŞİMCİLER
EGE ÜNİVERSİTESİ
“ALTIN ANAHTAR”
MALTEPE ÜNİVERSİTESİ
“FUAR=PR=İHRACAT”
MARMARA ÜNİVERSİTESİ
“KALPTEN ÜRETİM – KALPTEN İHRACAT”
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
“YENİ PAZARLAR VE YENİ FIRSATLAR İÇİN TEK YOL İHRACAT”

“Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri”, sektördeki hizmet kalitesini yükseltmek ve mesleki gelişimi desteklemek amacı doğrultusunda bu yıl 7’inci kez gerçekleştirildi. “7. Altın Pusula Ödülleri”ne, 2006 ve 2007 yılı içinde üretilen, uygulanan ve sonucu ölçümlenen projeler,2005’de başlayıp 2006 ve 2007’da sonuçlanan ve ölçümlenen projeler,2006’de başlayan, henüz tamamlanmayan, fakat ölçüm yapılabilecek düzeye gelmiş projeler ve 2007’da başlayan, henüz tamamlanmayan, fakat ölçüm yapılabilecek düzeye gelmiş projeler başvuruda bulundu.

Ödüller için başvuruda bulunan halkla ilişkiler projeleri, “Altın Pusula Seçici Kurulu” tarafından, “durum analizi/araştırma”, “planlama”, “uygulama”, “yaratıcılık”, “ölçümleme-değerlendirme” olmak üzere 5 ana kriter üzerinden değerlendirildi.

Altın Pusula töreni, TİM Ana Sponsorluğunda, Conrad İstanbul, Yurtiçi Kargo, Aroma, Ajans Press, Efe Alkollü İçecekler, Diageo ve Pepsi sponsorluklarında gerçekleştirildi.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.