Altın Koza saldırılar nedeniyle ertelendi

17. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali, İsrail'in yardım gemilerine saldırısı ve Hatay'ın İskenderun ilçesindeki terör saldırısı nedeniyle ertelendi...

31.05.2010 - 00:00 | MediaCat

17. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali, İsrail’in yardım gemilerine saldırısı ve Hatay’ın İskenderun ilçesindeki terör saldırısı nedeniyle ertelendi. Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından 7-13 Haziranda gerçekleştirilecek ”17. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali”nin, İsrail’in yardım gemilerine saldırısı ve Hatay’ın İskenderun ilçesindeki terör saldırısı nedeniyle ertelendiği bildirildi.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Tuncel, yaptığı yazılı açıklamada, Gazze’ye giden yardım gemilerine yapılan saldırıyı ve İskenderun’daki terör saldırısını kınadığını belirterek, ”İnsanlar kan ağlarken, biz eğlenemeyiz” ifadesini kullandı.

Saldırılar nedeniyle ”17. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali”nin ertelenmesi yönünde karar aldıklarını bildiren Tuncel, İsrail’i ve terör örgütünü kınadığını vurguladı.

Kaynak: ntvmsnbc.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.