Altın Koza’nın tarihi belli oldu

Daha önce iptal edilmesiyle büyük tepki toplayan 17. Uluslararası Adana Altınkoza Film Festivali’nin, yeni tarihi belli oldu...

08.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Daha önce iptal edilmesiyle büyük tepki toplayan 17. Uluslararası Adana Altınkoza Film Festivali’nin, yeni tarihi belli oldu. Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Tuncel, ertelenen 17. Uluslararası Adana Altınkoza Film Festivali’nin, 20-26 Eylül tarihleri arasında yapılacağını söyledi.

Tuncel, yazılı açıklamasında, daha önce 7–13 Haziran tarihleri arasında yapılacağı ilan edilen festivalin, Gazze’ye yardım götüren Türk gemisine İsrail tarafından yapılan saldırı ve aynı gün Hatay’ın İskenderun ilçesindeki saldırıda 6 askerin şehit edilmesi nedeniyle ertelendiğini hatırlattı.

Festivalin 20-26 Eylül’de gerçekleştirilmesine karar verildiğini belirten Tuncel, ”Adana’yı sinemanın kalbinin attığı bir merkeze dönüştüren, sinemanın en güzel örneklerini izleyiciyle buluşturan ve ülkemizin en önemli kültür ve sanat etkinliklerinden olan festivalimiz 17. kez sanatseverlere ‘merhaba’ diyecek” ifadelerini kullandı.

Kaynak: ntvmsnbc.com 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.