Alışveriş merkezinde bir gece

Amerikalı AVM zinciri Hudson's Bay, Hollanda pazarına girişini canlanan iki vitrin mankeninin hikâyesiyle kutluyor.

26.09.2018 - 14:08 | Arzu Nilay Kocasu

Alışveriş merkezinde bir gece

Hollanda’da halihazırda faaliyette olan 13 alışveriş merkezine ek olarak iki yeni alışveriş merkezi daha açmaya hazırlanan Amerika menşeli AVM zinciri Hudson’s Bay, Hollanda pazarına girişini duyurduğu bir reklam filmi yayınladı.

Amsterdamlı reklam ajansı TBWA/NEBOKO imzalı reklam filminde Hudson’s Bay mağazasının karşısındaki dükkânın vitrininde duran bir erkek mankenin hikâyesini anlatan marka, bir gece canlanıp Hudson’s Bay’a giden mankenin AVM’de, tıpkı kendisi gibi gizemli bir şekilde canlanmış başka bir mankenle yaşadıklarını anlatıyor.

Canlanan mankenleri yeterince inanılır kılmak için Hollanda Milli Dans Tiyatrosu’nun iki baş dansçısı Marne van Opstal ve Chloé Albaret ile çalışan TBWA/NEBOKO’nun CCO’su Darre van Dijk, projeyi şu sözlerle anlatıyor:

“Eğer insanları eğlendirme fırsatını elde ederseniz bu fırsatı değerlendirmeli ve bunu doğru bir şekilde yapmalısınız. Hudson’s Bay AVM’leri güzel birer sanat yönetiminin eseri ve görselliği yüksek, çarpıcı hikâyelerin anlatıldığı videolar için ideal birer sahne görevi görüyor.”

Kaynak: Marcomm News

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.