Ali Taran’dan Başbakan’a brifing

Cem Uzan'ın son seçimlerde aldığı oyda çok etkili olduğu belirtilen Ali Taran, Başbakan'a Dolmabahçe Sarayı'nda "Reklamcılık ve tanıtım"

12.02.2007 - 11:17 | MediaCat

Cem Uzan’ın son seçimlerde aldığı oyda çok etkili olduğu belirtilen Ali Taran, Başbakan’a Dolmabahçe Sarayı’nda “Reklamcılık ve tanıtım” üzerine brifing verdi. Reklamcı Ali Taran, 2002 seçimlerinde Genç Parti ile yürüttüğü reklam kampanyasıyla partinin yüzde 7.25 oy almasında etkili olmuştu. Son günlerin popüler fındık reklamını izlettiren Taran, anlaşma sağlanırsa AKP için çalışacak.

Başbakan’ın ABD seyahati sırasında ana uçağında sohbet ettiği gazeteciler Erdoğan’a, Taran ile görüşmesinin doğru olup olmadığını sormuşlardı. Başbakan yanıt olarak yazılanların doğru olduğunu ve Ali Taran’la bizzat kendisinin görüştüğünü ifade etmişti.

İkinci görüşme bu hafta

Geçen ay İstanbul’da Başbakan Erdoğan’la görüşen ve AK Parti ile çalışmak işleğini söyleyen Ali Taran’a Başbakan Erdoğan’ın sıcak bakmasına karşın, herhangi bir anlaşma yapılmamıştı. Sabah gazetesinin haberine göre, Dolmabahçe Sarayı’nda yapılan görüşme sonunda Başbakan Erdoğan, Taran’a bu hafta Ankara’da bir araya gelmek üzere randevu verdi.

Başbakan Tayyip Erdoğan, bu hafta içinde Ali Taran’la Ankara’da bir görüşme daha yapacak. Anlaşmanın gerçekleşmesi halinde Ali Taran, Başbakan Erdoğan’ın reklam danışmanı Erol Olçak’la birlikte çalışacak. Olçak, 2002’deki seçimde Erdoğan’ın tek başına iktidara gelmesinde önemli rol oynamıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.