Algida ve Pegasus’tan ağız tatlandıran işbirliği

Algida Genel Müdürü Ahmet Coşar ve Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı'nın imzaladığı işbirliği anlaşması çerçevesinde Pegasus ve Pegasus- İz-Air ortak uçuşlarında dondurma satışı başladı.

07.08.2007 - 12:04 | MediaCat

Algida Genel Müdürü Ahmet Coşar ve Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı’nın imzaladığı işbirliği anlaşması çerçevesinde Pegasus ve Pegasus- İz-Air ortak uçuşlarında dondurma satışı başladı.

Karada, denizde ve şimdi de havada Algida lezzeti

Projenin gerçekleşmesinden duydukları memnuniyetin altını çizen Algida Genel Müdürü Ahmet Coşar ve Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, işbirliklerini güçlendirerek sürdüreceklerini vurguladılar.

Algida Pegasus işbirliğini değerlendiren Algida Genel Müdürü Ahmet Coşar “Marka birlikteliklerini, her iki tarafın da hizmet kalitesini zenginleştiren değerli fırsatlar olarak gördüklerinin” altını çizdi. Coşar, “Dondurma sektörünün lider markası olarak işbirliği içine girdiğimiz markaların itibarları da elbette bizim için büyük önem taşıyor. Bu anlamda Türkiye’nin başta gelen özel havayolu şirketlerinden Pegasus ile aldığımız işbirliği kararının her iki tarafa da artı değer yaratacağı görüşündeyim” dedi. Coşar, yaz sezonu süresince 1200 kilometrelik sahil şeridinde yaklaşık 45.000 tekneye ve yoğun trafikte günde yaklaşık 2500 araca dondurma sattıklarını belirterek, Pegasus uçaklarına girmeleriyle Algida’nın tüketicisine havada da ulaşmasının keyfini yaşadıklarını söyledi.

Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ise Algida ile işbirliklerine ilişkin şunları söyledi: “Ekim 2007’de başladığımız Pegasus Flying Cafe menümüzde misafirlerimize seyahatleri süresince biribirinden farklı ve lezzetli tatlar sunuyoruz. Bu sıcak yaz günlerinde menümüzde dondurma alternatifinin yer almasından misafirlerimizin çok memnun olacağına eminim.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.