Alcatel-Lucent Teletaş’ta görev değişimi

Alcatel-Lucent Teletaş Türkiye-Azerbaycan Başkanlığı’nı 1 Şubat 2012’den itibaren halen Alcatel-Lucent Nijerya Genel Müdürü olarak görev yapan Murat Cenk Kıvılcım üstlendi.

14.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Alcatel-Lucent Teletaş’ın 2009 yılında bu yana Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürüten Ali Kançal, bayrağı 31 Ocak 2012 tarihi itibarıyle 1999 yılından bu yana Alcatel-Lucent’ta üst düzey yönetici olarak görev alan Murat Cenk Kıvılcım’a teslim etti.

Murat Cenk Kıvılcım Mart 1997 – Mart 1999 tarihleri arasında Siemens’de Proje Yönetimi, Pazarlama&Satış Mühendisi olarak çalıştı.  Daha sonra, Alcatel-Lucent’a katılan Kıvılcım, sırasıyla Operasyonel Pazarlama Müdürü; İş Satış Destek Müdürü; Ortadoğu, Afrika, Türkiye ve Hindistan İhracat Direktörü; Güney ve Doğu Afrika Carrier Satış Direktörü; Gana Genel Müdürü ve son olarak Nijerya Genel Müdürü olarak görev yaptı. 1 Şubat tarihinden itibaren de Alcatel-Lucent Teletaş Türkiye-Azerbaycan Başkanı olarak görevine devam ediyor.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.