Alcatel-Lucent Teletaş’a yeni pazarlama ve kurumsal iletişim müdürü

Halkla ilişkiler sektörünün deneyimli isimlerinden İlke Aksoy, Alcatel-Lucent Teletaş’ta pazarlama ve kurumsal iletişim müdürü olarak göreve başladı

16.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Halkla ilişkiler sektörünün deneyimli isimlerinden İlke Aksoy, Alcatel-Lucent Teletaş’ta pazarlama ve kurumsal iletişim müdürü olarak göreve başladı. Aksoy, firmanın pazarlama iletişimi ile iç ve dış iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak.

1976 Ankara doğumlu İlke Aksoy, 1997 yılında Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitede iki yıl süreyle İngilizce öğretmenliği yaptı. 1999 yılında The Turco – British Association firmasında halkla ilişkiler koordinatörü olarak çalıştı. 2000 yılında Bersay Stratejik İletişim Danışmanlığı bünyesine katılan Aksoy, burada proje müdürü olarak görev yaptı. Aksoy daha sonra, KoçSistem ve FlorMar firmalarında pazarlama iletişimi müdürü olarak hizmet verdi. Ardından iki yıl süreyle serbest danışmanlık yapan Aksoy, bu süreçte Hilton Dalaman, Puma, Ağaoğlu Hotel Uludağ gibi markalar için proje bazlı halkla ilişkiler danışmanlığı verdi. 2009 yılında Ogilvy Capitol PR’daki müşteri hizmetleri direktörlüğü göreviyle kurumsal hayata geri dönen Aksoy, 2010 sonunda Alcatel-Lucent Teletaş ailesine katıldı.  

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.