AKSA, Global Compact Yıllığı’nda

AKSA; 2006 yılında imzaladığı Global Compact (Küresel İlkeler Sözleşmesi) sözleşmesi kapsamındaki uygulamaları gerçekleştirmesi sonucunda tüm dünyada yayımlanan Küresel İlkeler Sözleşmesi Yıllığı’nda (Global Compact Yearbook*) yer alan dünyadaki 44 şirketten biri oldu.

12.08.2011 - 00:00 | MediaCat

AKSA; 2006 yılında imzaladığı Global Compact (Küresel İlkeler Sözleşmesi) sözleşmesi kapsamındaki uygulamaları üst düzeyde gerçekleştirmesi sonucunda tüm dünyada yayımlanan Küresel İlkeler Sözleşmesi Yıllığı’nda (Global Compact Yearbook*) yer alan dünyadaki 44 şirketten biri oldu.

AKSA, günlük iş ve projelerde Küresel İlkeler Sözleşmesi’nin 10 ilkesinin nasıl uygulandığına dair “en iyi uygulama” örneklerini gösteren şirketlere yer veren Küresel İlkeler Sözleşmesi Yıllığı’na girdi.

Küresel İlkeler Sözleşmesi kapsamında yaptığı çalışmalarla bu yıl üçüncüsü yayımlanan Global Compact Yearbook 2011’e girmek üzere davet edilen AKSA, Global Compact tarafından oluşturulan jürinin incelemesi ve onayının ardından 2011 yıllığına girmeyi başaran ilk Türk şirketi oldu.

AKSA böylece, “Daha iyi bir toplum ve daha iyi bir çevre için gönüllü katkıda bulunmak” anlayışıyla uzun yıllardır sürdürdüğü çevre konularındaki çalışmalarını ve bilinç düzeyini, topluma aktarmak için yürüttüğü uygulamaları bu yıllıkta tüm dünya ile paylaşmış oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.