Akıllı Tv ve El-Cezire Digitürk’te

Video paylaşım sitesi olan Youtube’a rakip olarak

05.04.2007 - 14:02 | MediaCat

Video paylaşım sitesi olan Youtube’a rakip olarak görülen ve bir video paylaşım kanalı olan Akıllı Tv Digitürk’ün 98. kanalında yayına başladı. Platformdaki bir diğer yeni televizyon ise, 125. kanalda yayına başlayan uluslararası haber kanalı El-Cezire.

Akıllı Tv’de, açık oturum ve tartışma programları yayınlanacak. Siyaset gündeminin ve ekonominin ele alınacağı kanal, sürpriz konuklar, canlı tartışma programlarıyla evlerinize konuk olacak.

Ayrıca Akıllı Tv, Türkiye’de izleyicilerin kendi videolarını yayınlatabileceği ilk interaktif televizyon kanalı olacak. İzleyiciler, yayınlanmasını istedikleri videoları www.akilli.tv adresinden kanala ulaştırabilecekler. Her üye, farklı kategorilerde kayıt edilebilen videolara ulaşıp izleyebilecek. Seyirciler Akıllı Tv’ye Digitürk 98. kanaldan ulaşabilecek.

Digitürk’te yayına başlayacak olan diğer bir kanal da El-Cezire. İngilizce olarak yayınlanacak olan kanal, digitürk 125. kanalda seyirciyle buluşacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.