MediaCat

Akbank UniChallenge+ katılımcılarını bekliyor

Akbank UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı için son başvuru tarihi 27 Nisan.

Akbank UniChallenge+ katılımcılarını bekliyor

IAB tarafından Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin desteğiyle ilki 2015 yılında düzenlenen ve son dört yıldır Akbank ana sponsorluğunda gerçekleşen Akbank UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı için başvuru dönemi başladı.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da online düzenlenecek Akbank UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı’nda başvuru dönemi 27 Nisan tarihinde sonlanacak. Üniversitelerin üçüncü ve dördüncü sınıflarında okuyan ve yeni mezun olmuş öğrencilerin katılabileceği organizasyon 14 – 25 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek.

Dijital reklamcılık endüstrisi kariyer fırsatlarının keşfedileceği Akbank UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı’nda katılımcılar dijital dünyayı daha yakından tanırken, başarılı markaların öykülerini ajans ve reklamverenlerden dinleme şansı bulacaklar. Dünyada yaşanan gelişmelerin sektör üzerindeki etkilerini de yakından öğrenme fırsatı yakalayacak olan katılımcılar Akbank tarafından belirlenecek konu kapsamında altışar kişilik gruplar halinde mentorlarıyla birlikte proje geliştirecekler. İki haftalık eğitim sonundaki katılımcı sunumları sonrasında ilk üç grup arasında yer alan katılımcılar IAB üyesi firmalarda staj olanağından da yararlanabilecek.

Akbank UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.