MediaCat

Akbank sürdürülebilirlik raporu ile Platin Ödülü aldı

Dünyanın en itibarlı halkla ilişkiler platformlarından LACP tarafından her sene düzenlenen, faaliyet ve sürdürülebilirlik raporları alanındaki en üst düzey ödül olarak kabul edilen 2011 Vision Awards Competition (2011 Yılı Vizyon Ödülleri Değerlendirmesi) sonuçlandı.

Akbank sürdürülebilirlik raporu ile Platin Ödülü aldı

Dünyanın en itibarlı halkla ilişkiler platformlarından LACP (League of American Communications Professionals – Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi) tarafından her sene düzenlenen, faaliyet ve sürdürülebilirlik raporları alanındaki en üst düzey ödül olarak kabul edilen “2011 Vision Awards Competition” – “2011 Yılı Vizyon Ödülleri Değerlendirmesi” sonuçlandı.

24’ü aşkın ülkeden 5.500’ün üzerinde faaliyet ve sürdürülebilirlik raporunun değerlendirildiği 2011 yılı yarışmasında Akbank, Gönüllülük temalı 2011 Faaliyet Raporu ve 2011 Sürdürülebilirlik Raporu ile en yüksek ödül olan Platin ödüllerinin sahibi oldu. Akbank’ın 2011 Faaliyet raporu tüm sektörleri içeren “Dünyanın En İyi 100 Faaliyet Raporları” sıralamasında da 14. sırada yer aldı.

Türkiye’yi uluslararası platformlarda temsil etmekten mutluluk duyduklarını kaydeden Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, “Finansal performansımızın yanında, etik, çevresel, sosyal ve ekonomik önceliklerimizin de bankamızı geleceğe taşıyacak önemli unsurlar olduğuna inanıyoruz. Kurumsal Sosyal Sorumluluk faaliyetlerimizin çatısı altında Akbanklılar da kendi inisiyatifleriyle toplumsal sorunların çözümüne katkı sağlamaya yönelik gönüllülük faaliyetleri içinde yer alıyor. Gönüllülerimizin bankamızın koordinasyonundaki bu çalışmaları 2011 Faaliyet Raporumuz’un ana temasını oluşturdu.” dedi.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.