Akbank Büyük Kırmızı Ev’e global web ödülü

Akbank Büyük Kırmızı Ev internet sitesi (www.buyukkirmiziev.com), Interactive MediaAwards'da (IMA) “Seçkin Başarı“ ödülünü kazandı.

06.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Akbank Büyük Kırmızı Ev internet sitesi (www.buyukkirmiziev.com), Interactive MediaAwards’da (IMA) “Seçkin Başarı“ ödülünü kazandı.

Bağımsız bir kurum olan Interactive Media Council tarafından düzenlenen Interactive Media Awards, dünyanın önde gelen web sitesi tasarımcı, yazılımcı, programcı, reklamcılarıyla dijital alanda çalışan diğer profesyonelleri bir araya getiriyor.

Yarışma çerçevesinde interaktif web siteleri, “tasarım, içerik, işlevsellik, kullanılabilirlik ile web standartları ve browser’lara uygunluk” dallarında değerlendiriliyor. Dünyanın her ülkesinden katılımcıların yarıştığı Interactive Media Awards ile, yüksek standartlara sahip interaktif web sitesi projeleri ödüllendiriliyor.

Yarışmanın ana sponsorluğunu üstlenen Interactive Media Council, interaktif dünyada kalite standartlarını yükseltme ve en iyi uluslararası örnekleri belirlemek amacıyla, web sitesi tasarımı, reklamcılık, halkla ilişkiler, habercilik ve yayımcılık sektörlerinin önde gelen uzmanları tarafından kuruldu. Halen 14 ülkeden 100 profesyonelin katılımıyla faaliyetlerini sürdüren New York merkezli kurumun ödül jürisinde, Cadbury Schweppes Reklam Müdürü Romina Bonheur, Blip.tv Kurucu Ortağı Dina Kaplan, CNNmoney.com’dan Aaron Gallagher, Time Warner İş Geliştirme’den Nicholas Carlos gibi isimler yer alıyor.

Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, “Akbank olarak müşterilerimize daha yakın olmak, hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her an her yerde yanlarında olmak için teknolojideki gelişmeleri yakından takip ediyor ve uygulamalarımızla sektöre öncülük ediyoruz. Büyük Kırmızı Ev internet sitesi ile de Akbank müşterisi olsun olmasın tüm ziyaretçilerimize ihtiyaç duydukları noktada mortgage konusundaki uzmanlığımızı sunuyoruz. İnteraktif Medya Council’dan aldığımız bu ödül, 2006 yılından bugüne hizmet veren sitemiz ile ulaştığımız başarının bir ifadesi. Akbank olarak, uygulamalarımızı ihtiyaçlar ve teknolojik gelişmeler paralelinde geliştirerek bankacılık hizmetlerimizi en kolay ulaşılabilir mecralarda sunmaya, ihtiyaç duyulan her yerde olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.