Akbank ‘mil’ rekabetine giriyor

Akbank, yeni kredi kartı ürünü Wings’le mil programını müşterilerinin hizmetine sundu. Wings’in tanıtımı için dün düzenlenen toplantıda

01.03.2007 - 18:17 | MediaCat

Akbank, yeni kredi kartı ürünü Wings’le mil programını müşterilerinin hizmetine sundu.

Wings’in tanıtımı için dün düzenlenen toplantıda konuşan Akbank Genel Müdürü Zafer Kurtul, Akbank olarak kredi kartı pazar payında Axess’le önemli bir büyüme kaydettiklerini ve 2002 yılında yüzde 8.9 olan kredi kartlarındaki ciro pazar payının, 2006 sonunda % 14.0 pazar payına ulaştığını belirtti. Bugüne kadar yapılan mil odaklı kampanyalar ve mil programı ile toplam 325 bin adet bedava uçak bileti kullandırdıklarını söyleyen Kurtul, mile duyarlı müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla şimdi de Wings’i sunduklarını ifade etti.

Wings, kullanıcılarına havayolu ve kontenjan sınırı olmadan, yüksek sezon farkından etkilenmeden, alan vergisi ödemeden uçabilme ve yurtiçi-yurtdışı tüm alışverişlerden mil puan kazanma seçenekleri sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.