Akademi Türkiye Kanal 1’de

Ciner'in sahibi olduğu Kanal 1, ataklarına devam ediyor...

08.01.2008 - 13:23 | MediaCat

Ciner’in sahibi olduğu Kanal 1, ataklarına devam ediyor…

Rusya, Meksika, Latin Amerika, Şili, Yunanistan, İtalya, Brezilya, Arjantin, İngiltere, Fransa ve dünyanın daha birçok ülkesinde izlenme rekorları kıran Akademi Türkiye 11 Ocak cuma akşamı saat 21:30’ da Kanal 1 Sefaköy stüdyolarından yapılacak canlı yayınla, Öykü serter’ in sunumuyla başlayacak.

Yarışmacılar 12 hafta boyunca branşlarında uzman Türkiye’nin değerli eğitmenlerinden Vokal – Şan, Drama – Tiyatro, Dans – Koreografi, Sağlıklı Yaşam, İngilizce, Zarafet, Diksiyon, Kostüm-İmaj, Saç-Makyaj, Medya İletişim, Strateji, Fotoğraf ve Spor dersleri alarak her hafta Cuma akşamı yapılacak canlı yayınlara ve kariyerlerinde profesyonelliğe adım atmaya hazırlanacaklar.

Akademi Türkiye’nin müzik direktörü değerli sanatçı Metin Özülkü aynı zamanda Akademi Müdürü olarak görev alacak. Akademi Türkiye’nin jüri üyeleri ise Metin Özülkü, Ayşegül Aldinç, Burcu Güneş, Yüksel Aytuğ, Özdemir Erkan ve Cem Ceminay.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.