Ajansların toplantı âdetleri

Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır misali her ajansın toplantı âdeti de başkadır.

19.06.2015 - 15:00 | Tuğba Özögretmen

BÜRO 

BÜRO’da neredeyse tüm toplantılar hızlı başlar, hızlı biter. Saatlerce süren toplantılar, uzun sessizlikler pek bize göre değil. Buna rağmen bizim de toplantı ritüellerimiz yok değil.

Toplantıya girmeden önce sanki uzun yola çıkılacakmış gibi herkes mutlaka tuvalete girer. Tıpkı evde düzenli olarak oturduğunuz ve kendinizi daha rahat hissettiğiniz köşe gibi BÜRO’da da herkesin bir köşesi vardır. Toplantı odasında da herkesin uğurlu bir yeri bulunur. En iyi fikirler hep o yerlerden çıkar. Uğur, şans, totem ve her türlü batıl davranış BÜRO’nun olmazsa olmazlarındandır. En acayip ritüelimizse şöyle: Eğer toplantı sırasında “Toplantı odasına fındık alabilir miyiz?” lafı duyulursa, anlayın ki toplantı uzayacak ve moraller pek de iyi durumda değil. Ama eğer her şey yolunda gidiyorsa ve moraller yerindeyse, toplantı odasına Balık Pazarı’ndan alınmış bademli yeşil zeytin söylenir. O toplantıların da tadı bir başkadır.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.