AirTies kurumsal kimliğini yeniledi

Yüzde 60'lık pazar payıyla Türkiye'nin bir numaralı kablosuz teknoloji markası haline gelen AirTies...

07.10.2008 - 11:26 | MediaCat

Yüzde 60’lık pazar payıyla Türkiye’nin bir numaralı kablosuz teknoloji markası haline gelen AirTies, Türkiye’de konumunu güçlendirmek ve dünyaya açılmak için, yepyeni teknoloji ve ürün tasarımıyla kullanıcıların karşısına çıkıyor. Hayata geçirdiği yeni endüstriyel tasarımını, kablosuz teknolojilerin en hızlısı olan yeni 11N ile güçlendiren AirTies; yeni yüzünü CeBIT Bilişim Eurasia’da Türkiye ile Avrupa’dan gelen kullanıcılarla paylaşıyor.

Türkiye’den aldığını yine Türkiye’ye vermeyi hedefleyen AirTies; hem doğduğu ülkedeki kullanıcıların dünyanın en son teknolojileri ve dünyanın en şık tasarımlarıyla kavuşması, hem de dünyaya açılan bir marka olması için, görünümünü yeniledi.

Evin her köşesinde rahatlıkla sergilenecek yeni endüstriyel tasarımı üzerinde çalışarak, yeni yüzünü hazırlayan AirTies, bu tasarımını mevcut kablosuz teknolojilerin en hızlısı olarak nitelenen 11N ile bütünleştirdi.

Tüm dünyaya hitap edebilmek için yalnızca ürünlerde değil, görünüm ve kurum kimliğinde de yeniliğe giden AirTies, yine dünya markası yaratma alanında önde gelen şirketlerinden L&Co ile 9 ay süren bir işbirliğinin sonucunda yepyeni bir görünüme kavuştu. Yeni kurumsal kimlik, kablosuz yaşamın dünyada yaratacağı değişimi vurgularken, şirketin bu gelecekteki iddialı duruşunun, öncülüğünün ve sahip olduğu dinamizmin ipuçlarını da yansıtıyor.

11N teknolojisi, kablosuz teknolojilerin “N” hızlısı

AirTies Ar-Ge ekibinin uzun bir dönem çalışarak ürünlere eklediği 11N teknolojisi, kullanıcılara internete bağlanmanın ötesinde, yeni dünyaları keşfetmenin özgürlüğünü ve eğlencesini sunuyor. Mevcut 11B ve 11G teknolojilerinin devamı olan nitelenen 11N; kablosuz ürünlerde bağlantı hızını 300Mbps’e yükselterek, ev veya ofiste aynı anda yüksek çözünürlükte video izleme, yüksek hızda internete erişim ve kablosuz olarak müzik dinleme olanağı yaratıyor.

11N teknolojisi kullanıcılara aynı zamanda yeni bir frekans sunuyor: 5GHz. Bu frekansı destekleyen ürünler kullanıldığında, çevredeki mevcut 2.4GHz iletişim bandında kullanılan kablosuz ağlarla veri iletim kaybı yaşanmadan yüksek hızda veri transferi yapmak mümkün hale geliyor.

11N teknolojisinin kablosuz kullanıcılara getirdiği en önemli yeniliklerden biri MIMO: Çoklu anten teknolojisi olarak tanımlanan MIMO ile birden fazla alıcı ve verici anteni kullanılarak aynı anda daha fazla veri almak ve göndermek mümkün oluyor. Böylece kapsama alanı sorunları ortadan kalkarak daha geniş alanlara “tek bir cihazla” ulaşma imkanı sağlanıyor. AirTies’ın 11N teknolojisine sahip modemleri daha önce kullanılması mümkün olmayan karmaşık kodlama ve hata düzeltme mekanizmalarını kullanarak, aynı zamanda daha çok veriyi daha güvenilir bir şekilde iletebiliyor.
AirTies, tüm ürünlerinde standartlaşma noktasına getirdiği 11N teknolojisini en yüksek hızda ve en erişilebilir fiyat seçenekleri ile sunarak kullanıcılarını kablolara veda etmeye çağırıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.