AIDS’Ie mücadeleyi dünyaya BBH anlatacak

Bono ve Bob Geldof’un elçiliğini yaptığı ve AIDS’e karşı uluslararası arenada bilinç uyandırmak isteyen ONE Vakfı...

06.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Bono ve Bob Geldof’un elçiliğini yaptığı ve AIDS’e karşı uluslararası arenada bilinç uyandırmak isteyen ONE Vakfı, açtığı konkur sonucunda global yaratıcı medya çalışmaları için Bartle Bogle Hegarty ile çalışmaya karar verdi. BBH, dünya kamuoyunun yoksulluk ve hasatlıkla mücadele eden en yoksul ülkelere, dünya hükümetlerinin, destek olması yönünde baskı yapacak taahhüdü imzalamasını cesaretlendirecek global kampanya yaratmakla sorumlu olacak.

Kampanya, ONE’nın 2015 yılına kadar kullanacağı “hiçbir çocuk HIV ile doğmasın” temasına odaklanacak. BBH, konu ile ilgili bilinci artırmak için dijital bir fikir geliştirecek ve insanları taahhüdü imzalamaları için cesaretlendirecek.

ONE’nın 100 binlerce kişi tarafından imzalanmasını umut ettiği taahhüt, 20 -22 Eylül’de New York’ta düzenlenecek Birleşmiş Milletler Binyıl Kalkınma Hedefleri (BKH) Zirvesi’ne katılacak dünya liderlerine sunulacak.

BBH’nin, yaratıcı planlama başkanı Jason Gonsalves, ONE ile iş birliklerinin muhteşem bir durum olduğunu, ONE’nın kendi ekibinin inanılmaz bir iş çıkarttığını ve böylesine önemli bir kampanyada alacakları rolleri için sabırsızlandıklarını söylüyor.

medyaloji.net

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.