Ah Anam Lahanam’ın ünü Türkiye sınırlarını aştı

Türkiye'nin en işlek alışveriş merkezi GittiGidiyor.com, bu yıl sekizincisi düzenlenen ve interaktif medya dünyasının en prestijli ödülleri arasında...

25.05.2009 - 15:30 | MediaCat

Türkiye’nin en işlek alışveriş merkezi GittiGidiyor.com, bu yıl sekizincisi düzenlenen ve interaktif medya dünyasının en prestijli ödülleri arasında yer alan Horizon Interactive Web Awards 2009’da, “Ah Anam Lahanam” adlı viral kampanyasıyla online reklam kategorisinde Gümüş Ödül’ün sahibi oldu!

Daha önce Gümüş Effie ödülüne layık görülen proje, aldığı uluslararası ve prestijli ödülle başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu.

Her yıl Ocak ayında başlayan, dünyanın her yerinden katılımcıların başvurduğu ve interaktif medya dünyasının yaratıcı çalışmalarını taçlandıran 8. Geleneksel Horizon Interactive Awards’da, e-ticaretin öncü kuruluşu GittiGidiyor.com ve dijital reklam ajansı 41?29! işbirliğinde gerçekleştirilen ‘Ah Anam Lahanam’ adlı viral film, internet projelerinin yarıştığı online reklam kategorisinde Gümüş Horizon ödülü kazandı.

Ah Anam Lahanam hem eğlenceli hem orijinal

‘Sütü Seven Kamyoncu’, ‘Bana Kitap Al’, ‘Esmeralda’ gibi gençlerin gözdesi olan videoların yaratıcısı Volkan Öge, Tansu Tunçel ve Ömür Cedimağar’ın, ünlü sanatçı Sertap Erener’in “Sevdam Ağlıyor” şarkısından esinlenerek yaptıkları “Ah Anam Lahanam” adlı cover şarkının video filmi, internette en çok izlenen videolar arasında uzun süredir ilk sıralarda yer alıyor. İzleyenleri kahkahaya boğan çalışmanın kaliteli yaratıcılığı interaktif yarışmaların jüri üyelerini heyecanlandırıyor.

GittiGidiyor.com’un fark yaratan bol ödüllü viral filmi ‘Ah Anam Lahanam’ videosunu izlemek için http://www.gittigidiyor.com/main/special_auction/ah_anam_lahanam.php adresine tıklamanız yeterli!

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.