‘Ağızdan ağza pazarlama’ uzmanı Emanuel Rosen İstanbul’a geliyor

Digital Age Dergisi, 13 Ekim Salı günü düzenleyeceği Digital Age Semineri'nde WOMM (Word-of-Mouth Marketing / Ağızdan Ağza Pazarlama) dünyasının ünlü ismi Emanuel Rosen'ı ağırlıyor...

28.09.2009 - 00:00 | MediaCat

Digital Age Dergisi, 13 Ekim Salı günü düzenleyeceği Digital Age Semineri’nde WOMM (Word-of-Mouth Marketing / Ağızdan Ağza Pazarlama) dünyasının ünlü ismi Emanuel Rosen’ı ağırlıyor. Çok satanlar listesine giren The Anatomy of Buzz: How to create Word of Mouth Marketing adlı kitabın yazarı olan ve daha sonra 12 bölüm eklediği kitabının yeni baskısını tanıtmak için dünya turuna çıkan Rosen, WOMM hakkında bilinmesi gereken yenilikleri anlatıyor.

Digital Age Dergisi, 13 Ekim Salı günü gerçekleştireceği Digital Age Semineri’nde “Ağızdan Ağza Pazarlama” (Word-of-Mouth Marketing / WOMM) hakkında bilinmesi gerekenleri paylaşıyor. Alanının ünlü ismi ve çok satanlar listesine giren The Anatomy of Buzz: How to create Word of Mouth Marketing adlı kitabın yazarı Emauel Rosen’ın konuşmacı olarak katılacağı seminer, tüm katılımcıları dijital WOMM’un sırlarını keşfetmeye çağırıyor. Dünya çapında büyük ilgi uyandıran kitabına 12 yeni bölüm ekleyerek WOMM alanındaki en son yenilikleri okuyucularının bilgisine sunan Emanuel Rosen, kitabının yeni baskısını tanıtmak için çıktığı dünya turu kapsamında Digital Age Dergisi’nin davetlisi olarak İstanbul’a da uğruyor.

Digital Age Semineri’nde, The Anatomy of Buzz Revisited olarak adlandırdığı kitabının yeni basımını da okurları için imzalayacak olan Rosen, WOMM’un internet üzerindeki en son uygulama ve stratejilerini, dünyadan örnekler ve minik grup egzersizleri eşliğinde anlatıyor. “Neden buzz yaratmalıyız?”, “Sosyal medya nasıl buzz yaratır?”, “Kitle iletişimi öldü mü?” gibi sorulara yanıt aranacak olan Digital Age Semineri’nde sosyal medya araçlarını doğru anlamanın, konuya iyi bir başlangıç yapmanın, etkileşimi teşvik etmenin, müşterilere konuşacakları bir şey vermenin, katılımı artırmanın ve görsel buzz yaratmanın püf noktaları da paylaşılıyor.

Emanuel Rosen konuşmasında ayrıca, vaadi yaymanın kolay yolları, tanıtım becerileri ve konuşma incelikleri, buzz kampanyalarının etkinliğinin ölçümlenmesi ve sosyal medyada güven ve güvenilirlik gibi etik konular hakkında önemli bilgiler de veriyor.

Etkinlikler hakkında daha detaylı bilgi almak veya etkinliğe kayıt yaptırmak için www.mci.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da (0212) 282 26 40 numaralı telefondan Alper Barış (#138 – alperbaris@kapital.com.tr) ve Hülya Yalçınkaya (#211 – hulyayalcinkaya@kapital.com.tr) ile iletişime geçebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.