AE ARMA-Elektropanç iletişim ajansını seçti

Teknik müteahhitlik şirketi olan AE ARMA-Elektropanç iletişim ajansı olarak Manifesto’yu tercih etti.

27.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Teknik müteahhitlik şirketi olan AE ARMA-Elektropanç iletişim ajansı olarak Manifesto’yu tercih etti.

AE ARMA-Elektropanç , faaliyetlerini Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarında sürdürüyor. Manifesto Genel Müdürü Ozan Özkan, “Sektörlerinin önemli temsilcilerinden oluşan portföyümüze AE ARMA-Elektropanç gibi spesifik bir konuda uzmanlaşmış köklü bir firmayı eklemekten mutluluk duyuyoruz. İnşaat sektörünün iletişiminde deneyimli ekibimiz ile yeni iş ortağımızın iletişim hedeflerine birlikte ulaşmayı amaçlıyoruz. Teknik müteahhitlik çalışmalarını sürdürdükleri her coğrafyada ‘yol arkadaşı’ olarak yanlarında yer alacağız.” dedi.

Ulusal ve uluslararası alanda önde gelen firmalara hizmet veren Manifesto’nun müşterileri arasında Ağaoğlu Turizm Grubu, Altınbaş Holding, Altınbaş Mücevherat, Asmaçatı ABN, Bahadır İnşaat, Baumax, CarrefourSA, Carrefoursa Express, The Cup, Dati Holding (Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, Galleria, Ataköy Marina, Marina Park), Günaydın, Ege Yapı, Ersoy Kozmetik, Hastens, Hello Kitty, Keyveni Hilton Double Tree, ING Bank, Okan Üniversitesi, Rixos Hotels, Suzuki, Taşyapı, Ulusoy Uluslararası Yatırım Holding, Virgin Megastore ve Weber bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.