Advantage 10. yaşını Kylie Minogue ile kutladı

Advantage 10. yaşını, 20 Mayıs 2008 Salı gecesi Kuruçeşme Arena’da muhteşem bir konser veren Kylie Minogue...

21.05.2008 - 10:53 | MediaCat

70 bin noktadan taksitle ve ödüllü alışveriş yapılmasını sağlayan Advantage 10. yaşını, 20 Mayıs 2008 Salı gecesi Kuruçeşme Arena’da Kylie Minogue ile kutladı.

Şimdiye kadar çıkardığı 10 albümle ulaştığı milyonlarca satış ve dünya çapında hit olmuş birçok şarkısı ile tüm zamanların en iyi pop kadın vokalistlerinden olan seksi yıldız Kylie Minogue, Advantage için, Purple Concerts ve EPD organizasyon işbirliği ile ilk kez İstanbul’a geldi. Ülkemize anne ve babası ile gelen ve 3 gün boyunca tarihi ve turistik yerleri gezen sempatik sanatçı sahnedeki görkemli show ile Kuruçeşme Arena’yı dolduran binlerce hayranına unutmayacakları bir gösteri sundu. Konserin 375 YTL’ye satılan VIP biletleri haftalar öncesinde tükenmişti.

Advantage Card’ın 1998 yılında “2000’li yılların alışveriş yaşamının bir parçası olması hedefiyle” hayata geçirildiğini hatırlatan HSBC Bank Kart Yönetimi Grup Başkanı Mehmet Sindel, “Hayata geçtiği ilk günden beri alışveriş dünyasına peş peşe getirdiği yenilikçi ve farklı çözümlerle adından söz ettiren Advantage, günümüzün en güçlü ve yaygın sadakat programlarının başında yer almaktadır. Advantage, son dönemde de yenilikçi ruhunu Pegasus Havayolları işbirliği ile hayata geçirdiği Pegasus Kart ve Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyan kadına ve erkeğe özel parfümlü kredi kartları Advantage Black ve Advantage Rouge ile pekiştirmiştir. Kylie Minogue’un konser için ülkemize ilk defa geliyor olması, Türkiye kredi kartı pazarına birçok ilki getiren Advantage için güzel bir fırsat ve anlamlı bir işbirliği oluşturdu. 10’uncu yaşımızı iş ortaklarımız ve müşterilerimizle beraber kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.” diye konuştu.

Gerçek adı Kylie Ann Minogue olan şarkıcı, 28 Mayıs 1968 tarihinde Avusturalya’da dünyaya geldi. 80’lerin sonunda rol aldığı ünlü pembe dizi Neighbours (Komşular) ile yıldızı parlayan Kylie, 87 yılında müzikteki kariyerine başladı. 2005 yılında yakalandığı göğüs kanserini zorlu bir tedavi sonrasında yenmeyi başaran ve sağlığına kavuşan sanatçı, 20 yılı geride bıraktığı kariyerinde ‘I Should be so Lucky’, ‘Loco-motion’, ‘Confide in me’, ‘Can’t Get You Out of My Head’, ‘Slow’ gibi dünya çapında üne kavuşan muhteşem şarkılara imza attı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.