adinteractive’den yepyeni iki kampanya

Yarattığı advergameler, internet siteleri ve interaktif kampanyalar sayesinde hizmet sunduğu...

04.08.2008 - 13:33 | MediaCat

Yarattığı advergameler, internet siteleri ve interaktif kampanyalar sayesinde hizmet sunduğu markalar ve tüketicilerini her geçen gün biraz daha yakınlaştıran yeni nesil pazarlama&iletişim ajansı adinteractive, herkesçe beğenilen Tuborg Fıçı için eğlenceli ve sürpriz ödüllü advergame hazırladı.

www.tuborgfici.com adresinden girilerek oynanabilecek oyunda misafirlerinin isteklerini en kısa sürede ve doğru olarak yerine getirenler 300 Tuborg Fıçı Arjantin Bardak, 80 USB Bellek, 25 Tuborg Fıçı Özel Paket’ten birini kazanma şansı yakalayacak.

Bütünleşik pazarlama iletişimi vizyonunu interaktif dünyada yeniden yorumlayan adinteractive, beğenilerek tüketilen Tuborg Fıçı için eğlenceli bir oyun hazırladı.

Katılımcının misafirlerinin isteklerini en kısa sürede ve doğru olarak yerine getirmesi gereken oyunda, yanlış servis yapıldığında veya misafirler beklemekten sıkılındığında oyunu terk ediyorlar. Doğru servis en kısa sürede yapılıp 2.000 puan geçildiğinde ise katılımcılar çok değerli hediyelerden birini kazanmak için kampanyaya katılma şansı yakalıyorlar.

Tuborg Fıçı zevkini internette de devam ettiren oyun 29 Ağustos’a kadar yayında…

adinteractive’den yepyeni bir kampanya daha: First Ice Cross!

Buzgibilezzet.com adresinde yayında olan oyunda katılımcılar çorak topraklarda kar motosikletiyle ilerlemeye çalışıyorlar. Burada yapmaları gereken ise First Ice Cube’leri toplayarak etraflarını soğutmak. Çünkü kar motosikleri ancak o şekilde ilerleyebiliyor. Bu şekilde finish çizgisine ulaşabilenler ise çekilişe katılma şansını yakalıyorlar. Kampanya sonunda ise çekilişle belirlenecek 1 kişi Macbook Air, 5 kişi Nintendo Wii Konsol & Sports Paket kazanma şansı yakalayacak. 100 kişi de 20 kutu First Ice Cube’un tadına varacak.

First Ice zevkini internette de devam ettiren oyun 22 Ağustos’a kadar yayında…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.