adinteractive’den yepyeni bir advergame: Zihni Berrak

Bütünleşik pazarlama iletişimi vizyonunu interaktif dünyada yeniden yorumlayan adinteractive...

21.10.2008 - 11:13 | MediaCat

Sektörde gerçekleştirdiği ilkler, yarattığı advergameler, internet siteleri ve interaktif kampanyalar sayesinde hizmet sunduğu markalar ve tüketicilerini her geçen gün biraz daha yakınlaştıran yeni nesil pazarlama&iletişim ajansı adinteractive’den yepyeni bir advergame: Zihni Berrak

Bütünleşik pazarlama iletişimi vizyonunu interaktif dünyada yeniden yorumlayan adinteractive, Lipton Yellow Label için eğlenceli, düşündürücü, zihin çalıştırıcı, akıl karıştırıcı, heyecan verici ve ekran karşısında Lipton çaylarını keyifle yudumlayarak oynayabilecekleri yepyeni oyun geliştirdi.

3 seviyeden ve 10 bölümden oluşan oyunda her bölümde birbirinden eğlenceli, küçücük bir dikkatle çözülebilecek sorular yer alıyor. Bu sorulara doğru yanıt verip en yüksek puanı alan 20 kişi, her hafta Cuma akşamı kesinleştirilecek Zihni Berraklar 20 listesine girip 20 kontör/20 kontör karşılığı dakika kazanıyorlar.

Kampanya sonunda ise tüm katılımcılar arasından yapılacak çekilişle belirlenecek 1.500 kişi 10 kontör/10 kontör karşılığı dakika 500 kişi Lipton Cam Çay Bardak, 10 kişi iPod Nano, 2 kişi Uludağ Ağaoğlu My Resort Oteli’nde çift kişilik tam pansiyon hafta sonu tatili kazanacak.

13.10.2008 – 16.12.2008 tarihleri arasında yayında olacak kampanyaya www.lipton.com.tr/zihniberrak adresinden ulaşabilirsiniz.