Adinteractive’e yeni ajans direktörü

Türkiye'nin önde gelen interaktif ajanslarından biri olan adinteractive, büyüyen yapısında ajans direktörlüğü görevine...

17.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin önde gelen interaktif ajanslarından biri olan adinteractive, büyüyen yapısında ajans direktörlüğü görevine Filiz Abdurrahmanoğlu’nu getirerek yönetim kadrosunu güçlendirdi.

Filiz Abdurrahmanoğlu kimdir?
Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra eğitimine New York’ta devam eden Filiz Abdurrahmanoğlu, 1997 yılında adinteractive bünyesinde çalışmaya başladı. Finans ve pazarlama (İstanbul.com) bölümlerinde görev aldıktan sonra Müşteri İlişkileri Departmanı’na geçiş yaptı. 2006 senesinden bu yana Müşteri İlişkileri Direktörü olarak ekibiyle birlikte adinteractive’in tüm global ve yerel markalarının ilişkilerini üstlenen Abdurrahmanoğlu, marka yönetimini, sadakat programı, e-crm, interaktif çözümler, doğrudan pazarlama ve strateji planlama konularındaki tecrübesiyle Türkiye’nin en önemli uzmanları arasında yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.