MediaCat

adinteractive’e, uluslararası 2 ödül daha

The Web Marketing Association (WMA) tarafından düzenlenen Internet Advertising Competition (IAC)’a katılan adinteractive, bu sene Türkiye’ye 2 ödül birden getirdi…

adinteractive’e, uluslararası 2 ödül daha

The Web Marketing Association (WMA) tarafından düzenlenen Internet Advertising Competition (IAC)’a katılan adinteractive, bu sene Türkiye’ye 2 ödül birden getirdi. Profilo için hazırlanan “Saatli Maarif Ramazan Takvimi” ve Windows Live Meseenger’ın Ramazan ikonları adinteractive’e ödül kazandıran projeler oldu. Böylece geçen sene ilk kez katıldığı yarışmadan 3 ödül ile dönen adinteractive, bu sene aldığı ödüllerle IAC’deki ödül sayısını 5’e ulaştırdı.

adinteractive’in çalışmaları kısaca şöyle: Microsoft Windows Live Messenger kullanıcıları için hazırladığı ücretsiz ifadeler, avatarlar ve göz kırpmalardan oluşan Ramazan ikonları “Best Interactive Services Rich Media Online Ad” kategorisinde ödül aldı.  Beyaz eşya markası Profilo için hazırladığı “Saatli Maarif Takvimi” uygulaması “Best Consumer Goods Interactive Application” kategorisinde ödül aldı. Saatli Maarif Takvimi; hayatın bir parçası olan bilgisayarlarda beş yıldır kullanıcılarına nostaljiyi yaşatıyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.