adinteractive’den Profilo’ya interaktif dayanıklılık testi

İnteraktif pazarlama ajansı adinteractive, Profilo için hazırladığı ‘Nasıl Dayanırdın’ başlıklı kampanya ile yaratıcı fikirlere fırsat sunuyor.

11.01.2008 - 13:52 | MediaCat

İnteraktif pazarlama ajansı adinteractive, Profilo için hazırladığı ‘Nasıl Dayanırdın’ başlıklı kampanya ile yaratıcı fikirlere fırsat sunuyor.

Entegre interaktif çözümler sunarak müşterilerini hedef kitlelerine her adımda biraz daha yakınlaştıran adinteractive, dayanıklı ev aletleri sektörünün öncü markalarından Profilo için “Nasıl Dayanırdın” adında interaktif bir kampanya hazırladı.

www.profilo.com.tr adresinden girilen yarışmada; katılımcılardan “yalan”, “haksızlık” ve “saygısızlık, nezaketsizlik, kabalık” başlıklı katlanamadığı üç seçenekten birini tıklaması isteniyor. Yarışmacının karşısına bu konuyla ilgili bir hikaye çıkıyor. Yapılması istenen şey ise tıklanan seçenekteki hikayenin devamını getirmek, tabii ki yaratıcı bir fikirle…

Yarışmacıların dayanılmaz durum karşında sunduğu yaratıcı öneri, Profilo’nun belirlediği jüri tarafından değerlendirilecek ve 10 finalist belirlenecek. Son aşamada yaratıcı fikirler, Profilo web sitesinde oylamaya sunulacak. Halk oylaması sonucunda çözümü en yüksek puan alan ilk dört kişi çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve fırından birini kazanırken, halk oylamasına katılarak birinci seçilen çözüme oy veren ilk 70 kişi de küçük ev aletlerinden birinin sahibi olacak.

Teknolojik ortamda yaratıcı çözümler üreterek farklı ve eğlenceli marka deneyimleri yaşatmaya, Profilo ve ziyaretçileriyle devam eden adinteractive, her projesinde pazarlama iletişimine yeni bir boyut katıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.